Kurumsal

1985 yılında kurulmuş olan firmamız ile uzun yıllardır bağlantı elemanları sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Standart bağlantı elemanlarından özel imalata kadar çok geniş bir yelpazedeki ürünleri stoklarımızda bulundurmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Müşterimizin düzenli olarak aldığı ürünleri stoklarımızda hazır bulundurarak, Müşterimizin stok maliyetini ve zaman kaybını en aza indirmekteyiz.

Savunma sanayi , jeneratör üretimi , demir çelik sanayi ,otomotiv sanayi ,asansör sanayi Prefabrik yapı sanayi Elektrik elektronik ,mobilya sanayi ,makine imalat sanayi, inşaat sanayi.telekominikasyon .beyaz eşya sanayi sektör gruplarına hizmet vermekte olan PARALEL METAL END.İTH.VE İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firmamız Kaliteli üretim,zamanında teslim,geniş ürün yelpazesi, uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulmuş kalite politikamız , her daim iş hacmimizi daha da fazla geliştirerek en doğru şekliyle hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda daima büyüme ilkesi ile sektörümüzde hizmet verdiğimiz tüm kurumların gelişmesine katkıda bulunabilmek.

Vizyonumuz

35 yılı aşan ticari deneyimimizi gelişen teknoloji eşliğinde tüm imkanlarımızla her sektörde hedeflerimize uzman yönetici kadrosu ve personellerimiz ile hizmet verebilmek..